€110.47
% €112.10 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810025688 P/N: NSYPMM157 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYPMM157 Metallmontageplatte für PLA-Gehäuse H1500xB750mm"
Schneider Electric Metal mounting plate for PLA enclosure H1500 x W750 mm
Schneider Electric NSYPMM157
EAN 3606480193927
Description
Płyta montażowa firmy Schneider Electric o numerze katalogowym NSYPMM157 i wymiarach 1500x750mm przeznaczona jest do obudów poliestrowych Thalassa PLA. Płyty montażowe wykonane są ze stali ocynkowanej i charakteryzują się bardzo wysoką wytrzymałością mechaniczną. Etykieta Green Premium jest zobowiązaniem firmy Schneider Electric do dostarczania pro duktów o najwyższej w swojej klasie ekologiczności. Green Premium obiecuje zgodność z najnowszymi przepisami, przejrzystość w zakresie wpływu na środowisko, a także produkty o obiegu zamkniętym i niskiej emisji CO2.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 1500mm |
|---|---|
| Breite | 750mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | pulverbeschichtet |
| Lochung |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYPMM157 |
|---|---|
| EAN | 3606480193927 |
| ETIM | EC000213 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 16.55 kg |
| Weight (Package) | 16.55 kg |
Designations
Aluminum mounting plate Insulating material mounting plate Mounting plate Mounting plate assembly Mounting plate for distribution enclosure Plastic mounting plate Sheet steel mounting plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















