€79.28
% €80.44 (1.44% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810025687 P/N: NSYPMM155 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYPMM155 Metallmontageplatte für PLA-Gehäuse H1500xB500mm"
Schneider Electric Metal Mounting Plate for PLA Enclosure H1500xB500mm
Schneider Electric NSYPMM155
EAN 3606480193910
Description
Thalassa isolerte skap og bokser er laget av fiberglass forsterket polyester, Ekstremt motstandsdyktige og velegnet i tøffe m iljøer, Ip 66 ihht. IEC62208 og NEMA type 1,2,3R,3S,4,4X, 12 og 13, IK 10 med tett dør, IK08 med glassdører. Motstandsdyktige mot ekstrem varme 960°C, Passer for Klasse II utstyr i henhold til IEC60439-1, UV bestandig etter ISO4892-2 metode A, En lan g rekke tilbehør er tilgjengelig.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 1500mm |
|---|---|
| Breite | 500mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | pulverbeschichtet |
| Lochung |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYPMM155 |
|---|---|
| EAN | 3606480193910 |
| ETIM | EC000213 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 10 kg |
| Weight (Package) | 10 kg |
Designations
Aluminum Mounting Plate Insulating Material Mounting Plate Mounting Plate Mounting Plate Assembly Mounting Plate for Enclosure Box Plastic Mounting Plate Steel Sheet Mounting Plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















