€246.28
% €249.90 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810025686 P/N: NSYPMM1512 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYPMM1512 Metallmontageplatte für PLA-Gehäuse H1500xB1250mm"
Schneider Electric Metal mounting plate for PLA enclosure H1500xB1250mm
Schneider Electric NSYPMM1512
EAN 3606480193941
Description
Płyta montażowa firmy Schneider Electric o numerze katalogowym NSYPMM1010 i wymiarach 1500x1250mm przeznaczona jest do obudów poliestrowych Thalassa PLA. Płyty montażowe wykonane są ze stali ocynkowanej i charakteryzują się bardzo wysoką wytrzymałością mechaniczną. Etykieta Green Premium jest zobowiązaniem firmy Schneider Electric do dostarczania p roduktów o najwyższej w swojej klasie ekologiczności. Green Premium obiecuje zgodność z najnowszymi przepisami, przejrzystość w zakresie wpływu na środowisko, a także produkty o obiegu zamkniętym i niskiej emisji CO2.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 1500mm |
|---|---|
| Breite | 1250mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | pulverbeschichtet |
| Lochung |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYPMM1512 |
|---|---|
| EAN | 3606480193941 |
| ETIM | EC000213 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 30 kg |
| Weight (Package) | 30 kg |
Designations
Aluminum mounting plate Insulating material mounting plate Mounting plate Mounting plate assembly Mounting plate for distribution enclosures Plastic mounting plate Steel sheet mounting plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















