€180.02
% €182.67 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810025685 P/N: NSYPMM1510 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYPMM1510 Metallmontageplatte für PLA-Gehäuse H1500xB1000mm"
Schneider Electric Metal Mounting Plate for PLA Enclosure H1500xB1000mm
Schneider Electric NSYPMM1510
EAN 3606480193934
Description
Thalassa isolerte skap og bokser er laget av fiberglass forsterket polyester, Ekstremt motstandsdyktige og velegnet i tøffe m iljøer, Ip 66 ihht. IEC62208 og NEMA type 1,2,3R,3S,4,4X, 12 og 13, IK 10 med tett dør, IK08 med glassdører. Motstandsdyktige mot ekstrem varme 960°C, Passer for Klasse II utstyr i henhold til IEC60439-1, UV bestandig etter ISO4892-2 metode A, En lan g rekke tilbehør er tilgjengelig.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 1500mm |
|---|---|
| Breite | 1000mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | pulverbeschichtet |
| Lochung |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYPMM1510 |
|---|---|
| EAN | 3606480193934 |
| ETIM | EC000213 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 22.88 kg |
| Weight (Package) | 22.88 kg |
Designations
Aluminum Mounting Plate Insulating Material Mounting Plate Mounting Plate Mounting Plate for Distribution Enclosure Mounting Plates Assembly Plastic Mounting Plate Steel Sheet Mounting Plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















