€151.87
% €154.11 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810025681 P/N: NSYPMM1210 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYPMM1210 Metallmontageplatte für PLA-Gehäuse H12150xB1000mm"
Schneider Electric Metal mounting plate for PLA enclosure H12150xB1000mm
Schneider Electric NSYPMM1210
EAN 3606480193897
Description
Płyta montażowa firmy Schneider Electric o numerze katalogowym NSYPMM1210 i wymiarach 1250x1000mm przeznaczona jest do obudów poliestrowych Thalassa PLA. Płyty montażowe wykonane są ze stali ocynkowanej i charakteryzują się bardzo wysoką wytrzymałością mechaniczną. Etykieta Green Premium jest zobowiązaniem firmy Schneider Electric do dostarczania p roduktów o najwyższej w swojej klasie ekologiczności. Green Premium obiecuje zgodność z najnowszymi przepisami, przejrzystość w zakresie wpływu na środowisko, a także produkty o obiegu zamkniętym i niskiej emisji CO2.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 1250mm |
|---|---|
| Breite | 1000mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | pulverbeschichtet |
| Lochung |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYPMM1210 |
|---|---|
| EAN | 3606480193897 |
| ETIM | EC000213 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 19.1 kg |
| Weight (Package) | 19.1 kg |
Designations
Aluminum mounting plate Insulating material mounting plate Mounting plate Mounting plate assembly Mounting plate for distribution housing Plastic mounting plate Steel sheet mounting plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















