€55.76
% €56.58 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810025680 P/N: NSYPMM107 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYPMM107 Metallmontageplatte für PLA-Gehäuse H1000xB750mm"
Schneider Electric Metal Mounting Plate for PLA Enclosure H1000xB750mm
Schneider Electric NSYPMM107
EAN 3606480193842
Description
Emplacement de montage direct sur insert dans le fonds de l'armoire ou sur barreaux crantés, fixation par vis type M8, vis de fond emplacement. Pour armoire H = 1000 x L = 750 mm. Acier galvanisé. Plaque de montage standard. Charge permanente admissible de 150 kg.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 1000mm |
|---|---|
| Breite | 750mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | verzinkt |
| Lochung |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYPMM107 |
|---|---|
| EAN | 3606480193842 |
| ETIM | EC000213 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 11 kg |
| Weight (Package) | 11 kg |
Designations
Aluminum Mounting Plate Insulating Material Mounting Plate Mounting Plate Mounting Plate Assembly Mounting Plate for Distributor Housing Plastic Mounting Plate Steel Sheet Mounting Plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















