€161.84
% €164.22 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810025678 P/N: NSYPMM1012 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYPMM1012 Metallmontageplatte für PLA-Gehäuse H1000xB1250mm"
Schneider Electric Metal Mounting Plate for PLA Enclosure H1000xB1250mm
Schneider Electric NSYPMM1012
EAN 3606480193866
Description
Ce châssis plein est métallique. Le montage se fait sur des barreaux crantés ou emplacement des inserts arrière (fixation par vis type M8). La plaque de montage est standard. La charge permanente admissible est de 150kg. Il est en acier galvanisé. Il est gris (RAL 7035).
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 1000mm |
|---|---|
| Breite | 1250mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | pulverbeschichtet |
| Lochung |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYPMM1012 |
|---|---|
| EAN | 3606480193866 |
| ETIM | EC000213 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 19.33 kg |
| Weight (Package) | 19.33 kg |
Designations
Aluminum Mounting Plate Insulating Material Mounting Plate Mounting Plate Mounting Plate Assembly Mounting Plate for Distribution Enclosure Plastic Mounting Plate Steel Sheet Mounting Plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















