€102.38
% €103.89 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810025677 P/N: NSYPMM1010 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYPMM1010 Metallmontageplatte für PLA-Gehäuse H1000xB1000mm"
Schneider Electric Metal mounting plate for PLA enclosures H1000xB1000mm
Schneider Electric NSYPMM1010
EAN 3606480193859
Description
Emplacement de montage direct sur insert dans le fonds de l'armoire ou sur barreaux crantés, fixation par vis type M8, vis de fond emplacement. Pour armoire H = 1 000 x L = 1 000 mm. Acier galvanisé. Plaque de montage standard. Charge permanente admissible de 150 kg.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 1000mm |
|---|---|
| Breite | 1000mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | pulverbeschichtet |
| Lochung |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYPMM1010 |
|---|---|
| EAN | 3606480193859 |
| ETIM | EC000213 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 14.2 kg |
| Weight (Package) | 14.2 kg |
Designations
Aluminum mounting plate Assembly group for mounting plates Insulating material mounting plate Mounting plate Mounting plate for distributor enclosures Plastic mounting plate Steel sheet mounting plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















