€111.41
% €113.05 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Weeks
Art. No: WST8810025669 P/N: NSYPMB710 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYPMB710 Isolierende Bakelit-Montageplatte für PLA-Gehäuse H750xB1000mm"
Schneider Electric Insulating Bakelite Mounting Plate for PLA Enclosure H750xB1000mm
Schneider Electric NSYPMB710
EAN 3606480194139
Description
Isolierende Bakelit-Montageplatte für PLA-Gehäuse H750xB1000mm.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 750mm |
|---|---|
| Breite | 1000mm |
| Werkstoff | Kunststoff |
| Oberflächenschutz | unbehandelt |
| Lochung |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYPMB710 |
|---|---|
| EAN | 3606480194139 |
| ETIM | EC000213 |
| SCIP | f0a7ce1b-1203-4036-ab50-52a050b14839 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 4.02 kg |
| Weight (Package) | 4.02 kg |
Designations
Aluminium Mounting Plate Distributor Enclosure Mounting Plate Insulation Mounting Plate Mounting Plate Mounting Plate Assembly Plastic Mounting Plate Steel Mounting Plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















