€154.22
% €156.49 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810025660 P/N: NSYPMB1212 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYPMB1212 Isolierende Bakelit-Montageplatte für PLA-Gehäuse H1250xB1250mm"
Schneider Electric Insulating Bakelite Mounting Plate for PLA Enclosure H1250xW1250mm
Schneider Electric NSYPMB1212
EAN 3606480194221
Description
Piastra di montaggio isolante in bakelite PanelSeT PLA. Per cabinet H è 1250 x W è 1250 mm. Posizione di montaggio dei gradini scorrevoli o posizione di inserimento posteriore (fissaggio con viti di tipo M8). 150 Kg di carico permanente ammissibile. Materiale di bakelite. Nero RAL 9005.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 1250mm |
|---|---|
| Breite | 1000mm |
| Werkstoff | Kunststoff |
| Oberflächenschutz | unbehandelt |
| Lochung |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYPMB1212 |
|---|---|
| EAN | 3606480194221 |
| ETIM | EC000213 |
| SCIP | f0a7ce1b-1203-4036-ab50-52a050b14839 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 9.92 kg |
| Weight (Package) | 9.92 kg |
Designations
Aluminium Mounting Plate Insulating Material Mounting Plate Mounting Plate Mounting Plate Assembly Mounting Plate for Distribution Enclosure Plastic Mounting Plate Sheet Steel Mounting Plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















