€154.22
% €156.49 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810025659 P/N: NSYPMB1210 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYPMB1210 Isolierende Bakelit-Montageplatte für PLA-Gehäuse H12150xB1000mm"
Schneider Electric Insulating Bakelite Mounting Plate for PLA Enclosure H12150xB1000mm
Schneider Electric NSYPMB1210
EAN 3606480194214
Description
Isolierende Bakelit-Montageplatte für PLA-Gehäuse H12150xB1000mm.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 1250mm |
|---|---|
| Breite | 1000mm |
| Werkstoff | Kunststoff |
| Oberflächenschutz | unbehandelt |
| Lochung |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYPMB1210 |
|---|---|
| EAN | 3606480194214 |
| ETIM | EC000213 |
| SCIP | f0a7ce1b-1203-4036-ab50-52a050b14839 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 4.46 kg |
| Weight (Package) | 4.46 kg |
Designations
Aluminum Mounting Plate Insulating Cover Mounting Plate Mounting Plate Mounting Plate Assembly Mounting Plate for Enclosure Plastic Mounting Plate Sheet Steel Mounting Plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















