€147.18
% €149.35 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 7-10 Bussines days
Art. No: WST8810025655 P/N: NSYPMB1010 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYPMB1010 Isolierende Bakelit-Montageplatte für PLA-Gehäuse H1000xB1000mm"
Schneider Electric Insulating Bakelite Mounting Plate for PLA Enclosure H1000xB1000mm
Schneider Electric NSYPMB1010
EAN 3606480194177
Description
Isolierende Bakelit-Montageplatte für PLA-Gehäuse H1000xB1000mm.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 1000mm |
|---|---|
| Breite | 1000mm |
| Werkstoff | Kunststoff |
| Oberflächenschutz | unbehandelt |
| Lochung |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYPMB1010 |
|---|---|
| EAN | 3606480194177 |
| ETIM | EC000213 |
| SCIP | f0a7ce1b-1203-4036-ab50-52a050b14839 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 5.68 kg |
| Weight (Package) | 5.68 kg |
Designations
Aluminum Mounting Plate Insulating Material Mounting Plate Mounting Plate Mounting Plate Assembly Mounting Plate for Distribution Enclosure Plastic Mounting Plate Sheet Steel Mounting Plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















