€124.90
% €126.74 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Weeks
Art. No: WST8810025654 P/N: NSYPMA77 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYPMA77 Isolierende Polyester-Montageplatte für PLA-Gehäuse H750xB750mm"
Schneider Electric Insulating Polyester Mounting Plate for PLA Enclosure H750xB750mm
Schneider Electric NSYPMA77
EAN 3606480193989
Description
PanelSeT PLA Polyester isolierende Montageplatte. Für Gehäuse H750 x B750 mm. Die Montageposition der Stufenschlitten oder die Position der hinteren Einsätze (Befestigung mit Schrauben Typ M8). 150 Kg permanente zulässige Last. Polyester hergestellt. Grau RAL 7035.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 750mm |
|---|---|
| Breite | 750mm |
| Werkstoff | Kunststoff |
| Oberflächenschutz | unbehandelt |
| Lochung |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYPMA77 |
|---|---|
| EAN | 3606480193989 |
| ETIM | EC000213 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 3.35 kg |
| Weight (Package) | 3.35 kg |
Designations
Aluminum mounting plate Insulating material mounting plate Mounting plate Mounting plate assembly Mounting plate for distribution enclosure Plastic mounting plate Steel mounting plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















