€110.59
% €112.22 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 7-10 Bussines days
Art. No: WST8810025642 P/N: NSYPMA127 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYPMA127 Isolierende Polyester-Montageplatte für PLA-Gehäuse H1250xB750mm"
Schneider Electric Insulating Polyester Mounting Board for PLA Enclosure H1250xB750mm
Schneider Electric NSYPMA127
EAN 3606480194061
Description
Thalassa PLA polyester isolerende montageplaat. Voor behuizing H is 1250 x B is 750 mm. Plaats voor bevestiging trapschuiven of op achterinzetstukken (bevestiging met schroef type M8). 150 kg permanente toelaatbare belasting. Polyester gemaakt. Grijs RAL 7035.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 1250mm |
|---|---|
| Breite | 750mm |
| Werkstoff | Kunststoff |
| Oberflächenschutz | unbehandelt |
| Lochung |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYPMA127 |
|---|---|
| EAN | 3606480194061 |
| ETIM | EC000213 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 6.48 kg |
| Weight (Package) | 6.48 kg |
Designations
Aluminum Mounting Plate Insulating Material Mounting Plate Mounting Plate Mounting Plate Assembly Mounting Plate for Enclosure Plastic Mounting Plate Sheet Steel Mounting Plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















