€110.59
% €112.22 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 7-10 Bussines days
Art. No: WST8810025642 P/N: NSYPMA127 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYPMA127 Insulating Polyester Mounting Board for PLA Enclosure H1250xB750mm"
Schneider Electric Insulating Polyester Mounting Board for PLA Enclosure H1250xB750mm
Schneider Electric NSYPMA127
EAN 3606480194061
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 1250mm |
|---|---|
| Breite | 750mm |
| Werkstoff | Kunststoff |
| Oberflächenschutz | unbehandelt |
| Lochung |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYPMA127 |
|---|---|
| EAN | 3606480194061 |
| ETIM | EC000213 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 6.48 kg |
| Weight (packaged) | 6.48 kg |
Designations
Aluminum Mounting Plate Insulating Material Mounting Plate Mounting Plate Mounting Plate Assembly Mounting Plate for Enclosure Plastic Mounting Plate Sheet Steel Mounting Plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















