€52.25
% €53.01 (1.43% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Weeks
Art. No: WST8810025640 P/N: NSYPMA105 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYPMA105 Insulating Polyester Mounting Board for PLA Enclosure H1000xB500mm"
Schneider Electric Insulating Polyester Mounting Board for PLA Enclosure H1000xB500mm
Schneider Electric NSYPMA105
EAN 3606480194016
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 1000mm |
|---|---|
| Breite | 500mm |
| Werkstoff | Kunststoff |
| Oberflächenschutz | unbehandelt |
| Lochung |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYPMA105 |
|---|---|
| EAN | 3606480194016 |
| ETIM | EC000213 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 2.77 kg |
| Weight (packaged) | 2.77 kg |
Designations
Aluminum Mounting Plate Insulating Mounting Plate Mounting Plate Mounting Plate Assembly Mounting Plate for Distribution Enclosure Plastic Mounting Plate Sheet Steel Mounting Plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.

















