€40.34
% €40.94 (1.47% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810025561 P/N: NSYPLHD Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYPLHD PanelSeT PHD, Set mit 4 Hebeösen M12. Max. Belastung: 500kg"
Schneider Electric Thalassa PHD, set with 4 lifting eyes M12. Max. load: 500kg
Schneider Electric NSYPLHD
EAN 3606480680885
Description
Set van M12 zinkbeklede stalen oogbouten voor hijsen en transporteren van Thalassa PHD behuizingen suites De kit is gemaakt van 4 oogbouten Maximale belasting is 500kg Dit product is gekwalificeerd als een grene premium, met minimaal gebruik van gevaarlijke stoffen
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | Transportöse |
|---|---|
| Breite | 200mm |
| Höhe | 3mm |
| Tiefe | 200mm |
| Tragfähigkeit | 500kg |
| Werkstoff | Metall |
| Farbe | sonstige |
| RAL-Nummer |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYPLHD |
|---|---|
| EAN | 3606480680885 |
| ETIM | EC002621 |
| ECLASS | eClass_10_ACN629011 |
| Weight | 0.3 kg |
| Weight (Package) | 0.3 kg |
Designations
Component for transport (switch cabinet) Lifting eye Transport angle Transport roller
Login
No reviews found. Share your insights with others.

















