€174.15
% €176.72 (1.45% saved)
Available, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810025277 P/N: NSYPAPLA125G Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYPAPLA125G 7035 Internal Door 1250X500 Pla"
Schneider Electric 7035 Internal Door 1250X500 Pla
Schneider Electric NSYPAPLA125G
EAN 3606480774256
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | Fachtür |
|---|---|
| Ausführung als Sichttür | |
| Ausführung als Tür für Trennschalterverriegelung | |
| Breite | 398mm |
| Höhe | 1148mm |
| Tiefe | 20mm |
| EMV-Ausführung | |
| Werkstoff | Aluminium |
| Ausführung der Oberfläche | pulverbeschichtet |
| Farbe | grau |
| Schutzart (IP) | IP44 |
| Schutzart (NEMA) | sonstige |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYPAPLA125G |
|---|---|
| EAN | 3606480774256 |
| ETIM | EC000747 |
| SCIP | b8d0fb33-5e43-4121-80bd-e0d068ed5eda |
| ECLASS | eClass_10_ACN614011 |
| Weight | 4.37 kg |
| Weight (packaged) | 4.37 kg |
Designations
Cabinet door Clear door Closed door Decorative door Door Door / Operating panel (switchgear) Door for cabinet Door for disconnect switch lock Door for hollow wall distributor Door with viewing window Door/Operating panel (switchgear) Frame Frame with door Frosted glass door Full glass door Glass door Internal door Lock and stop door Lock door Operating panel Plastic door Steel door Steel sheet door Stop door Transparent door View door
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















