€129.59
% €131.50 (1.45% saved)
Available, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810025268 P/N: NSYPA3025PLMG Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYPA3025PLMG Reversible Interior Door, Polyester, 2 Locks, Grid for PLM3025"
Schneider Electric Reversible Interior Door, Polyester, 2 Locks, Grid for PLM3025
Schneider Electric NSYPA3025PLMG
EAN 3606480774164
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | Fachtür |
|---|---|
| Ausführung als Sichttür | |
| Ausführung als Tür für Trennschalterverriegelung | |
| Breite | 189mm |
| Höhe | 272mm |
| Tiefe | 12.5mm |
| EMV-Ausführung | |
| Werkstoff | Stahl |
| Ausführung der Oberfläche | pulverbeschichtet |
| Farbe | grau |
| Schutzart (IP) | IP20 |
| Schutzart (NEMA) | sonstige |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYPA3025PLMG |
|---|---|
| EAN | 3606480774164 |
| ETIM | EC000747 |
| SCIP | b8d0fb33-5e43-4121-80bd-e0d068ed5eda |
| ECLASS | eClass_10_ACN614011 |
| Weight | 1.32 kg |
| Weight (packaged) | 1.32 kg |
Designations
Cabinet Door Casing Frame Casing Frame with Door Clear Door Decorative Door Door Door / Operator Panel (Switch Cabinet) Door Closed Door for Cabinet Door for Isolator Locking Door for Recessed Distribution Board Door with Viewing Window Door/Operator Panel (Switch Cabinet) Full Glass Door Glass Door Hinged Door Interior Door Lock Door Lock and Hinge Door Operator Panel Plastic Door Sheet Steel Door Smoked Glass Door Steel Door Transparent Door Viewing Door
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















