€69.19
% €70.21 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810025267 P/N: NSYOPB9UTPN Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYOPB9UTPN Actassi, hinteres Abdeckblech, 9HE"
Schneider Electric Actassi, rear cover plate, 9U
Schneider Electric NSYOPB9UTPN
EAN 3606480170201
Description
Blindplatte für Actassi OPB aus Stahlblech, pulverlackiert, ledergenarbt. Wird mit den für die Installation erforderlichen Dübeln geliefert. Geeignet für 9 Geräte. Produktfamilie Actassi.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Geeignet als Seitenwand | |
|---|---|
| Geeignet als Rückwand | 1 |
| Rastermaß | -mm |
| Geeignet für Gehäusebaubreite | 600mm |
| Geeignet für Gehäusebautiefe | -mm |
| Breite | 600mm |
| Höhe | 515mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Ausführung der Oberfläche | pulverbeschichtet |
| Farbe | grau |
| RAL-Nummer | 7035 |
| Mit Kabeleinführung | |
| Anzahl der Höheneinheiten (HE) | 9 |
| Mit Schloss |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYOPB9UTPN |
|---|---|
| EAN | 3606480170201 |
| ETIM | EC002524 |
| SCIP | 67feaae3-1a02-4290-bfbd-a29ec2a78217 |
| ECLASS | eClass_10_AKE423014 |
| Weight | 3.29 kg |
| Weight (Package) | 3.29 kg |
Designations
19-inch rack mount wall bulkhead cabinet wall enclosure wall glass side panel rack mount wall rear panel rear panel (enclosure) side panel side panel (enclosure) side/rear panel (enclosure) wall for enclosure
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















