€120.21
% €121.98 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810025253 P/N: NSYOPB21UTPN Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYOPB21UTPN Actassi, rear cover plate, 21U"
Schneider Electric Actassi, rear cover plate, 21U
Schneider Electric NSYOPB21UTPN
EAN 3606480170249
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | Blende |
|---|---|
| Breite | 1055mm |
| Höhe | 50mm |
| Tiefe | 610mm |
| Einbauort | sonstige |
| Werkstoff | Metall |
| Farbe | grau |
| RAL-Nummer | 7035 |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYOPB21UTPN |
|---|---|
| EAN | 3606480170249 |
| ETIM | EC002617 |
| SCIP | 67feaae3-1a02-4290-bfbd-a29ec2a78217 |
| ECLASS | eClass_10_ACN625012 |
| Weight | 6.51 kg |
| Weight (packaged) | 6.51 kg |
Designations
cover distance and mounting panel front panel interface flap labeling strip panel
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















