€94.17
% €95.56 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810025243 P/N: NSYOPB15UTPN Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYOPB15UTPN Actassi, hinteres Abdeckblech, 15HE"
Schneider Electric Actassi, rear cover plate, 15U
Schneider Electric NSYOPB15UTPN
EAN 3606480170225
Description
Piastra di chiusura per Actassi OPB in lamiera d'acciaio, verniciatura a polvere, finitura a grana visibile. Forniti con i fissaggi necessari per l'installazione. Adatto per 15 unità.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Geeignet als Seitenwand | |
|---|---|
| Geeignet als Rückwand | 1 |
| Rastermaß | -mm |
| Geeignet für Gehäusebaubreite | 600mm |
| Geeignet für Gehäusebautiefe | -mm |
| Breite | 600mm |
| Höhe | 780mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Ausführung der Oberfläche | pulverbeschichtet |
| Farbe | grau |
| RAL-Nummer | 7035 |
| Mit Kabeleinführung | |
| Anzahl der Höheneinheiten (HE) | 15 |
| Mit Schloss |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYOPB15UTPN |
|---|---|
| EAN | 3606480170225 |
| ETIM | EC002524 |
| SCIP | 67feaae3-1a02-4290-bfbd-a29ec2a78217 |
| ECLASS | eClass_10_AKE423014 |
| Weight | 5.26 kg |
| Weight (Package) | 5.26 kg |
Designations
19-inch rack mount wall bulkhead cabinet wall cabinet wall glass sidewall rack mount wall rear panel rear panel (enclosure) side/rear panel (enclosure) sidewall sidewall (enclosure) wall for enclosure
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















