€60.87
% €61.76 (1.44% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810025213 P/N: NSYMUPLA154G Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYMUPLA154G Horizontaler Anreihsatz für PLA-Gehäuse H1500xT420 mm – Kupplung IP55"
Schneider Electric Horizontal coupling set for PLA enclosure H1500xT420 mm - Coupling IP55
Schneider Electric NSYMUPLA154G
EAN 3606480774119
Description
Koppelingsframe voor Thalassa PLA en Thalassa PHD behuizingen gemonteerd op ZA plint Het frame is gemaakt van polyester De breedte van het frame is 15mm De nominale hoogte is 1500mm De diepte is 420mm Het koppelingsframe is grijs (RAL 7035) Vast op zijdelingse koppeling van 2 kasten De kit is gemaakt van 1 frame en bevestigingselementen Geschikt voor multifunctionele toepassingen Beschermingsgraad tegen indringing is IP55 Dit product is gekwalificeerd als een grene premium, met minimaal gebruik van gevaarlijke stoffen
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | Verbindungsstück |
|---|---|
| Breite | 18mm |
| Höhe | 1352mm |
| Tiefe | 341mm |
| Werkstoff | Kunststoff |
| Farbe | grau |
| RAL-Nummer | 7035 |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYMUPLA154G |
|---|---|
| EAN | 3606480774119 |
| ETIM | EC002622 |
| SCIP | 1341ad4e-77b9-40e3-bab0-32043fbc5959 |
| ECLASS | eClass_10_ACN631012 |
| Weight | 1.55 kg |
| Weight (Package) | 1.55 kg |
Designations
Base Bottom connecting set Bottom connection piece Cabinet connecting kit Cabinet mounting bracket Cabinet mounting bracket Connection set Coupling technology Frame Installation kit Leveling foot Mounting bracket Mounting bracket for switchgear cabinet Patch distributor wall-mount frame Retaining bracket Side connecting set Side connection piece Standing foot Support foot Suspension angle Switch cabinet accessories Top connecting set Top connection piece Wall-mount bracket Wall-mount frame Wall-mount frame for patch distributors
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















