€55.82
% €56.64 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 7-10 Bussines days
Art. No: WST8810025209 P/N: NSYMUPLA104G Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYMUPLA104G Horizontaler Anreihsatz für PLA-Gehäuse H1000xT420 mm – Kupplung IP55"
Schneider Electric Horizontal Coupling Set for PLA Enclosure H1000xT420 mm – IP55 Coupling
Schneider Electric NSYMUPLA104G
EAN 3606480774072
Description
Horizontaler Anreihsatz für PLA-Gehäuse H1000xT420 mm Kupplung IP55.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | Verbindungsstück |
|---|---|
| Breite | 18mm |
| Höhe | 852mm |
| Tiefe | 341mm |
| Werkstoff | Kunststoff |
| Farbe | grau |
| RAL-Nummer | 7035 |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYMUPLA104G |
|---|---|
| EAN | 3606480774072 |
| ETIM | EC002622 |
| SCIP | 1341ad4e-77b9-40e3-bab0-32043fbc5959 |
| ECLASS | eClass_10_ACN631012 |
| Weight | 1.13 kg |
| Weight (Package) | 1.13 kg |
Designations
Adjustment foot Base Bottom connection set Bottom connector Cabinet mounting bracket Connecting set Coupling technology Distribution frame for wall mounting Frame Installation kit Leveling foot Mounting angle Mounting bracket Mounting bracket for switchgear cabinet Side connection set Side connector Stand foot Support bracket Switchgear accessories Switchgear connection set Switchgear mounting bracket Top connection set Top connector Wall frame for distribution frame Wall mounting angle Wall mounting frame
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















