€55.18
% €55.99 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810025204 P/N: NSYMUCH306 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYMUCH306 PanelSeT SF/SM-Frontplatte mit Ausschnitt, 300x600mm, schwenkbar"
Schneider Electric Spacial SF/SM Front Panel with Cutout, 300x600mm, Swiveling
Schneider Electric NSYMUCH306
EAN 3606480066375
Description
PanelSeT SF/SM ausgeschnittene Abdeckplatte - aufklappbar. 300 x 600 mm. Universell einsetzbar, Montage am Chasis. Aufklappbar mit ausgeschnittener Frontplatte. 2 horizontale Reihen, Befestigung durch Schrauben. Stahl, Oberfläche Epoxid-Polyester. Grau RAL 7035. 48 (18mm Module).
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | Abdeckung |
|---|---|
| Breite | 600mm |
| Höhe | 300mm |
| Tiefe | 12mm |
| Einbauort | sonstige |
| Werkstoff | Metall |
| Farbe | grau |
| RAL-Nummer | 7035 |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYMUCH306 |
|---|---|
| EAN | 3606480066375 |
| ETIM | EC002617 |
| SCIP | 52da316e-d4e1-4114-85c0-32a03b2934fd |
| ECLASS | eClass_10_ACN625012 |
| Weight | 1.97 kg |
| Weight (Package) | 1.97 kg |
Designations
Cover Front Panel Interface Flap Labeling Strip Panel Spacing and Mounting Panel
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















