€43.74
% €44.39 (1.46% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810025202 P/N: NSYMUCH206 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYMUCH206 Spacial SF/SM - Front plate with cut-out, 200x600mm, swiveling"
Schneider Electric Spacial SF/SM - Front plate with cut-out, 200x600mm, swiveling
Schneider Electric NSYMUCH206
EAN 3606480066351
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | Abdeckung |
|---|---|
| Breite | 600mm |
| Höhe | 200mm |
| Tiefe | 12mm |
| Einbauort | sonstige |
| Werkstoff | Metall |
| Farbe | grau |
| RAL-Nummer | 7035 |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYMUCH206 |
|---|---|
| EAN | 3606480066351 |
| ETIM | EC002617 |
| SCIP | 52da316e-d4e1-4114-85c0-32a03b2934fd |
| ECLASS | eClass_10_ACN625012 |
| Weight | 1.52 kg |
| Weight (packaged) | 1.52 kg |
Designations
Cover Distance and mounting panel Front plate Interface flap Labeling strip Panel
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















