€60.63
% €61.52 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810025198 P/N: NSYMUC406 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYMUC406 PanelSeT SF/SM-Frontplatte mit Ausschnitt, 400x600mm, geschraubt"
Schneider Electric Spacial SF/SM Front Plate with Cutout, 400x600mm, Screwed
Schneider Electric NSYMUC406
EAN 3606480066511
Description
Spacial SF / SM - Uitgesneden afdekplaat met schroeven. Voor behuizingen H is 400 x B is 600 mm. Multifunctioneel accessoire. Bevestiging met schroeven op een samenbouwset voor chassis. Type voorplaat met uitsnijdingen. 2 uitsnijdingen. 48 (18 mm) modules. Epoxy-polyester poederafwerking van staal. Grijs RAL 7035. Set van 1, bevestigingselementen bijgeleverd.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | Abdeckung |
|---|---|
| Breite | 600mm |
| Höhe | 400mm |
| Tiefe | 12mm |
| Einbauort | sonstige |
| Werkstoff | Metall |
| Farbe | grau |
| RAL-Nummer | 7035 |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYMUC406 |
|---|---|
| EAN | 3606480066511 |
| ETIM | EC002617 |
| SCIP | 52da316e-d4e1-4114-85c0-32a03b2934fd |
| ECLASS | eClass_10_ACN625012 |
| Weight | 2.9 kg |
| Weight (Package) | 2.9 kg |
Designations
Cover Front panel Interface flap Labeling strip Panel Spacer and mounting panel
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















