€105.43
% €106.98 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810025173 P/N: NSYMR810 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYMR810 Perforierte Platten Monoblock, H800xB1000mm mit universeller Perforation 11x26mm"
Schneider Electric Perforated Plates Monoblock, H800xW1000mm with universal perforation 11x26mm
Schneider Electric NSYMR810
EAN 3606480183751
Description
Tilbehør til alle skap og kapslinger og bokser, slikt som Montasjeplater, kabelfestejern, kraftforsyning, Lys, dørstoppere, J ordingssystemer, forankringssystemer og utbedringslakk.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 800mm |
|---|---|
| Breite | 1000mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | verzinkt |
| Lochung | 1 |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYMR810 |
|---|---|
| EAN | 3606480183751 |
| ETIM | EC000213 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 4.89 kg |
| Weight (Package) | 4.89 kg |
Designations
Aluminum mounting plate Insulating material mounting plate Mounting plate Mounting plate for distribution housing Mounting plates assembly Plastic mounting plate Sheet steel mounting plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















