€75.76
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810025171 P/N: NSYMR68 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYMR68 Perforated Plates Monoblock, H600xB800mm with universal perforation 11x26mm"
Schneider Electric Perforated Plates Monoblock, H600xB800mm with universal perforation 11x26mm
Schneider Electric NSYMR68
EAN 3606480183737
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 600mm |
|---|---|
| Breite | 800mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | verzinkt |
| Lochung | 1 |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYMR68 |
|---|---|
| EAN | 3606480183737 |
| ETIM | EC000213 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 3.19 kg |
| Weight (packaged) | 3.19 kg |
Designations
Aluminum mounting plate Insulating material mounting plate Mounting plate Mounting plate assembly Mounting plate for distribution enclosures Plastic mounting plate Sheet steel mounting plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















