€25.80
% €26.18 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810025163 P/N: NSYMR44 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYMR44 Perforierte Platten Monoblock, H400xB400mm mit universeller Perforation 11x26mm"
Schneider Electric Perforated Plate Monoblock, H400xB400mm with universal perforation 11x26mm
Schneider Electric NSYMR44
EAN 3606480183652
Description
Tilbehør til alle skap og kapslinger og bokser, slikt som Montasjeplater, kabelfestejern, kraftforsyning, Lys, dørstoppere, J ordingssystemer, forankringssystemer og utbedringslakk.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 400mm |
|---|---|
| Breite | 400mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | verzinkt |
| Lochung | 1 |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYMR44 |
|---|---|
| EAN | 3606480183652 |
| ETIM | EC000213 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 1.004 kg |
| Weight (Package) | 1.004 kg |
Designations
Aluminum mounting plate Insulating material mounting plate Mounting plate Mounting plate assembly Mounting plate for distribution enclosure Plastic mounting plate Sheet steel mounting plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















