€18.35
% €18.62 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810025162 P/N: NSYMR43 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYMR43 Perforierte Platten Monoblock, H400xB300mm mit universeller Perforation 11x26mm"
Schneider Electric Perforated Plates Monoblock, H400xB300mm with universal perforation 11x26mm
Schneider Electric NSYMR43
EAN 3606480183645
Description
Tilbehør til alle skap og kapslinger og bokser, slikt som Montasjeplater, kabelfestejern, kraftforsyning, Lys, dørstoppere, J ordingssystemer, forankringssystemer og utbedringslakk.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 400mm |
|---|---|
| Breite | 300mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | verzinkt |
| Lochung | 1 |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYMR43 |
|---|---|
| EAN | 3606480183645 |
| ETIM | EC000213 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 0.72 kg |
| Weight (Package) | 0.72 kg |
Designations
Aluminum mounting plate Insulating material mounting plate Mounting plate Mounting plate assembly Mounting plate for distribution housings Plastic mounting plate Sheet steel mounting plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















