€12.43
% €12.61 (1.43% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810025158 P/N: NSYMR3025 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYMR3025 Perforierte Platten Monoblock, H300xB250mm mit universeller Perforation 11x26mm"
Schneider Electric Perforated Plates Monoblock, H300xB250mm with universal perforation 11x26mm
Schneider Electric NSYMR3025
EAN 3606480183607
Description
Plaques perforées monoblocs avec perforations universelles pour CRN, S3D, PLM. Pour les armoires H = 300 x L = 250 mm. Accessoire polyvalent. Glissière ou fixation directe sur les montants arrière (vis M8). Châssis Telequick. Les dimensions de la découpe sont de 11x26mm. Finition de surface en acier revêtue de zinc. 128 emplacements. La variante particulière est l'installation à l'arrière du boîtier.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 300mm |
|---|---|
| Breite | 250mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | verzinkt |
| Lochung | 1 |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYMR3025 |
|---|---|
| EAN | 3606480183607 |
| ETIM | EC000213 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 0.45 kg |
| Weight (Package) | 0.45 kg |
Designations
Aluminum mounting plate Insulating material mounting plate Mounting plate Mounting plate for distributor housing Mounting plates assembly Plastic mounting plate Sheet steel mounting plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















