€130.17
% €132.09 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810025156 P/N: NSYMR128 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYMR128 Perforierte Platten Monoblock, H1200xB800mm mit universeller Perforation 11x26mm"
Schneider Electric Perforated Plates Monoblock, H1200xB800mm with Universal Perforation 11x26mm
Schneider Electric NSYMR128
EAN 3606480183591
Description
Piastre perforate monoblocco con fori universali per CRN, S3D, PLM. Per cassetta di A 1200 x L 800 mm. Accessorio di montaggio multifunzione. Guida scorrevole o fissaggio diretto su perni posteriori (viti M8). Fori Telequick. Dimensioni foro: 11x26 mm. In acciaio, finitura superficiale zincata. 1800 fessure. La particolarità è l’installazione sul fondo della cassetta/armadio.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 1200mm |
|---|---|
| Breite | 800mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | verzinkt |
| Lochung | 1 |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYMR128 |
|---|---|
| EAN | 3606480183591 |
| ETIM | EC000213 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 6.06 kg |
| Weight (Package) | 6.06 kg |
Designations
Aluminum mounting plate Insulating material mounting plate Mounting plate Mounting plate assembly Mounting plate for distribution housing Plastic mounting plate Sheet steel mounting plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















