€75.76
% €76.87 (1.44% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810025155 P/N: NSYMR126 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYMR126 Perforierte Platten Monoblock, H1200xB600mm mit universeller Perforation 11x26mm"
Schneider Electric Perforated Plates Monoblock, H1200xW600mm with universal perforation 11x26mm
Schneider Electric NSYMR126
EAN 3606480199059
Description
Perforierte Platten Monoblock, H1200xB600mm mit universeller Perforation 11x26mm.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 1200mm |
|---|---|
| Breite | 600mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | verzinkt |
| Lochung | 1 |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYMR126 |
|---|---|
| EAN | 3606480199059 |
| ETIM | EC000213 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 4.78 kg |
| Weight (Package) | 4.78 kg |
Designations
Aluminum mounting plate Insulating material mounting plate Mounting plate Mounting plate assembly Mounting plate for distribution enclosure Plastic mounting plate Sheet steel mounting plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















