€163.60
% €166.01 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810025154 P/N: NSYMR1210 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYMR1210 Perforierte Platten Monoblock,H1200xB1000mm mit universeller Perforation 11x26mm"
Schneider Electric Perforated Single Plates, H1200xB1000mm with universal perforation 11x26mm
Schneider Electric NSYMR1210
EAN 3606480183577
Description
Perforierte Platten Monoblock,H1200xB1000mm mit universeller Perforation 11x26mm.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 1200mm |
|---|---|
| Breite | 1000mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | verzinkt |
| Lochung | 1 |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYMR1210 |
|---|---|
| EAN | 3606480183577 |
| ETIM | EC000213 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 7.8 kg |
| Weight (Package) | 7.8 kg |
Designations
Aluminum mounting plate Insulating material mounting plate Mounting plate Mounting plate assembly Mounting plate for distribution housing Plastic mounting plate Sheet metal mounting plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















