€76.46
% €77.59 (1.46% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810025152 P/N: NSYMR106 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYMR106 Perforierte Platten Monoblock, H1000xB600mm mit universeller Perforation 11x26mm"
Schneider Electric Perforated Plates Monoblock, H1000xW600mm with universal perforation 11x26mm
Schneider Electric NSYMR106
EAN 3606480183553
Description
Perforierte Platten Monoblock, H1000xB600mm mit universeller Perforation 11x26mm.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 1000mm |
|---|---|
| Breite | 600mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | verzinkt |
| Lochung | 1 |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYMR106 |
|---|---|
| EAN | 3606480183553 |
| ETIM | EC000213 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 3.82 kg |
| Weight (Package) | 3.82 kg |
Designations
Aluminum mounting plate Insulating material mounting plate Mounting plate Mounting plate assembly Mounting plate for distribution enclosures Plastic mounting plate Sheet steel mounting plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















