€55.18
% €55.99 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810025142 P/N: NSYMPP75 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYMPP75 Isolierende Montageplatte für Gehäuse H700xB500mm, aus Polyester"
Schneider Electric Insulating Mounting Panel for Enclosure H700xB500mm, made of Polyester
Schneider Electric NSYMPP75
EAN 3606480183515
Description
Isolierende Montageplatte für Gehäuse H700xB500mm, aus Polyester.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 700mm |
|---|---|
| Breite | 500mm |
| Werkstoff | Kunststoff |
| Oberflächenschutz | unbehandelt |
| Lochung |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYMPP75 |
|---|---|
| EAN | 3606480183515 |
| ETIM | EC000213 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 2.1 kg |
| Weight (Package) | 2.18 kg |
Designations
Aluminum Mounting Plate Insulating Material Mounting Plate Mounting Plate Mounting Plate Assembly Mounting Plate for Distribution Enclosure Plastic Mounting Plate Sheet Steel Mounting Plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















