€123.14
% €124.95 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810025137 P/N: NSYMPP108 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYMPP108 Insulating Mounting Plate for Enclosure H1000xB800mm, from Polyester"
Schneider Electric Insulating Mounting Plate for Enclosure H1000xB800mm, from Polyester
Schneider Electric NSYMPP108
EAN 3606480183454
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 1000mm |
|---|---|
| Breite | 800mm |
| Werkstoff | Kunststoff |
| Oberflächenschutz | unbehandelt |
| Lochung |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYMPP108 |
|---|---|
| EAN | 3606480183454 |
| ETIM | EC000213 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 5.29 kg |
| Weight (packaged) | 5.29 kg |
Designations
Aluminum Mounting Plate Insulating Material Mounting Plate Mounting Plate Mounting Plate Assembly Mounting Plate for Distribution Enclosure Plastic Mounting Plate Steel Sheet Mounting Plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















