€99.21
% €100.67 (1.45% saved)
Available, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810025120 P/N: NSYMPD3M6 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYMPD3M6 Spatial SFM simple partition door - 150x600 mm - 3M"
Schneider Electric Spatial SFM simple partition door - 150x600 mm - 3M
Schneider Electric NSYMPD3M6
EAN 3606480850080
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | Teiltür |
|---|---|
| Ausführung als Sichttür | |
| Ausführung als Tür für Trennschalterverriegelung | |
| Breite | 600mm |
| Höhe | 150mm |
| Tiefe | 10mm |
| EMV-Ausführung | |
| Werkstoff | Stahl |
| Ausführung der Oberfläche | pulverbeschichtet |
| Farbe | grau |
| Schutzart (IP) | IP54 |
| Schutzart (NEMA) | 4X |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYMPD3M6 |
|---|---|
| EAN | 3606480850080 |
| ETIM | EC000747 |
| SCIP | 52da316e-d4e1-4114-85c0-32a03b2934fd |
| Weight | 1.99 kg |
| Weight (packaged) | 1.99 kg |
Designations
Cabinet door Casement Casement with door Clear door Closed door Decorative door Door Door / Operator panel (switchgear) Door for cabinet Door for hollow wall distributor Door for isolator interlocking Door with viewing window Door/Operator panel (switchgear) Full glass door Glass door Inspection door Interior door Lock and stop door Lock door Operator panel Plastic door Sheet steel door Smoked glass door Steel door Stop door Transparent door
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















