€80.57
% €81.75 (1.44% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810025107 P/N: NSYMPCH606 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYMPCH606 Spacial SF/SM Front Plate, Solid Sheet Metal, 600x600mm, Swingable"
Schneider Electric Spacial SF/SM Front Plate, Solid Sheet Metal, 600x600mm, Swingable
Schneider Electric NSYMPCH606
EAN 3606480065835
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | Abdeckung |
|---|---|
| Breite | 600mm |
| Höhe | 600mm |
| Tiefe | 12mm |
| Einbauort | sonstige |
| Werkstoff | Metall |
| Farbe | grau |
| RAL-Nummer | 7035 |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYMPCH606 |
|---|---|
| EAN | 3606480065835 |
| ETIM | EC002617 |
| SCIP | 52da316e-d4e1-4114-85c0-32a03b2934fd |
| ECLASS | eClass_10_ACN625012 |
| Weight | 5.01 kg |
| Weight (packaged) | 5.01 kg |
Designations
Cover Front plate Interface flap Labeling strip Panel Spacing and mounting panel
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















