€66.49
% €67.47 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810025105 P/N: NSYMPCH456 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYMPCH456 Spacial SF/SM Front Plate, Solid Sheet, 450x600mm, Swinging"
Schneider Electric Spacial SF/SM Front Plate, Solid Sheet, 450x600mm, Swinging
Schneider Electric NSYMPCH456
EAN 3606480065811
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | Abdeckung |
|---|---|
| Breite | 600mm |
| Höhe | 450mm |
| Tiefe | 12mm |
| Einbauort | sonstige |
| Werkstoff | Metall |
| Farbe | grau |
| RAL-Nummer | 7035 |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYMPCH456 |
|---|---|
| EAN | 3606480065811 |
| ETIM | EC002617 |
| SCIP | 52da316e-d4e1-4114-85c0-32a03b2934fd |
| ECLASS | eClass_10_ACN625012 |
| Weight | 3.91 kg |
| Weight (packaged) | 3.91 kg |
Designations
Cover Front Panel Interface Flap Labeling Strip Mounting and Spacer Panel Panel
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















