€58.99
% €59.86 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810025091 P/N: NSYMPC406 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYMPC406 Spacial SF/SM front panel, solid sheet, 400x600mm, screwed"
Schneider Electric Spacial SF/SM front panel, solid sheet, 400x600mm, screwed
Schneider Electric NSYMPC406
EAN 3606480065910
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | Abdeckung |
|---|---|
| Breite | 600mm |
| Höhe | 400mm |
| Tiefe | 12mm |
| Einbauort | sonstige |
| Werkstoff | Metall |
| Farbe | grau |
| RAL-Nummer | 7035 |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYMPC406 |
|---|---|
| EAN | 3606480065910 |
| ETIM | EC002617 |
| SCIP | 52da316e-d4e1-4114-85c0-32a03b2934fd |
| ECLASS | eClass_10_ACN625012 |
| Weight | 3.59 kg |
| Weight (packaged) | 3.59 kg |
Designations
Cover Front panel Interface flap Labeling strip Panel Spacing and mounting panel
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















