€58.99
% €59.86 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810025090 P/N: NSYMPC308 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYMPC308 PanelSeT SF/SM-Frontplatte, Vollblech, 300x800mm, geschraubt"
Schneider Electric Spacial SF/SM front panel, full sheet, 300x800mm, screwed
Schneider Electric NSYMPC308
EAN 3606480065903
Description
Spasial serien består av stål Bokser typeS44,S57,S24 og SDB , Veggmonterte skap type S3D Veggmonterte S3X og S3Dxex skap, Gul vmonterte skap type SF,SM,SMX og SFX Kontrollpulter type SD, SDFog SDX , X i slutten betyr rustfrieskap. Alle bokser og skap er lakkert i farge RAL7035 som standard.Bokser og skap i IP grad : IP55 eller IP66. Godkjent etter Bureau Veritas, UL og Germ anischer LLoyd . Gulvskap Type SM, leveres ferdig sammensatt, mens type SF leveres som kit eller i deler.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | Abdeckung |
|---|---|
| Breite | 800mm |
| Höhe | 300mm |
| Tiefe | 12mm |
| Einbauort | sonstige |
| Werkstoff | Metall |
| Farbe | grau |
| RAL-Nummer | 7035 |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYMPC308 |
|---|---|
| EAN | 3606480065903 |
| ETIM | EC002617 |
| SCIP | 52da316e-d4e1-4114-85c0-32a03b2934fd |
| ECLASS | eClass_10_ACN625012 |
| Weight | 3.77 kg |
| Weight (Package) | 3.77 kg |
Designations
cover front panel interface flap labeling strip panel spacing and mounting panel
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















