€39.87
% €40.46 (1.46% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810025081 P/N: NSYMP9M8 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYMP9M8 Spacial SFM Mounting Plate, 450x800mm - 9M"
Schneider Electric Spacial SFM Mounting Plate, 450x800mm - 9M
Schneider Electric NSYMP9M8
EAN 3606480850547
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 450mm |
|---|---|
| Breite | 800mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | verzinkt |
| Lochung |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYMP9M8 |
|---|---|
| EAN | 3606480850547 |
| ETIM | EC000213 |
| Weight | 4.44 kg |
| Weight (packaged) | 4.44 kg |
Designations
Spacial
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















