€79.98
% €81.16 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810025070 P/N: NSYMP24M6 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYMP24M6 Spacial SFM mounting plate, 1200x600mm - 24M"
Schneider Electric Spacial SFM mounting plate, 1200x600mm - 24M
Schneider Electric NSYMP24M6
EAN 3606480850639
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 1200mm |
|---|---|
| Breite | 600mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | verzinkt |
| Lochung |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYMP24M6 |
|---|---|
| EAN | 3606480850639 |
| ETIM | EC000213 |
| SCIP | 52da316e-d4e1-4114-85c0-32a03b2934fd |
| Weight | 9.77 kg |
| Weight (packaged) | 9.77 kg |
Designations
Spacial
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















