€87.72
% €89.01 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810025058 P/N: NSYMP18M8 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYMP18M8 Spacial SFM Mounting Plate, 900x800mm - 18M"
Schneider Electric Spacial SFM Mounting Plate, 900x800mm - 18M
Schneider Electric NSYMP18M8
EAN 3606480850608
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 900mm |
|---|---|
| Breite | 800mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | verzinkt |
| Lochung |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYMP18M8 |
|---|---|
| EAN | 3606480850608 |
| ETIM | EC000213 |
| Weight | 9.8 kg |
| Weight (packaged) | 9.8 kg |
Designations
Spacial
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















