€85.61
% €86.87 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810025051 P/N: NSYMP16M8 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYMP16M8 Spacial SFM Mounting Plate, 800x800mm - 16M"
Schneider Electric Spacial SFM Mounting Plate, 800x800mm - 16M
Schneider Electric NSYMP16M8
EAN 3606480850585
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 800mm |
|---|---|
| Breite | 800mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | verzinkt |
| Lochung |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYMP16M8 |
|---|---|
| EAN | 3606480850585 |
| ETIM | EC000213 |
| Weight | 8.67 kg |
| Weight (packaged) | 8.67 kg |
Designations
Spacial
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















