€126.07
% €127.93 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810025049 P/N: NSYMP168 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYMP168 PanelSeT SF/SM-Montageplatte, 1600x800mm"
Schneider Electric Spacial SF/SM Mounting Plate, 1600x800mm
Schneider Electric NSYMP168
EAN 3606485126814
Description
Accessoire de montage polyvalent. 1 châssis plein et 2 Pieds coulissants inclus. La profondeur est de 27 mm. Acier galvanisé. Mode de fixation par supports de fixation. La charge admissible permanente est de 500 kg en position intermédiaire, 600 kg à l'arrière.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 1600mm |
|---|---|
| Breite | 800mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | verzinkt |
| Lochung |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYMP168 |
|---|---|
| EAN | 3606485126814 |
| ETIM | EC000213 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 25.5 kg |
| Weight (Package) | 25.5 kg |
Designations
Aluminum Mounting Plate Insulating Material Mounting Plate Mounting Plate Mounting Plate Assembly Mounting Plate for Distribution Enclosure Plastic Mounting Plate Steel Sheet Mounting Plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















