€124.31
% €126.14 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810025045 P/N: NSYMP148 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYMP148 PanelSeT SF/SM-Montageplatte, 1400x800mm"
Schneider Electric Spacial SF/SM Mounting Plate, 1400x800mm
Schneider Electric NSYMP148
EAN 3606485126791
Description
Spasial serien består av stål Bokser typeS44,S57,S24 og SDB , Veggmonterte skap type S3D Veggmonterte S3X og S3Dxex skap, Gul vmonterte skap type SF,SM,SMX og SFX Kontrollpulter type SD, SDFog SDX , X i slutten betyr rustfrieskap. Alle bokser og skap er lakkert i farge RAL7035 som standard.Bokser og skap i IP grad : IP55 eller IP66. Godkjent etter Bureau Veritas, UL og Germ anischer LLoyd . Gulvskap Type SM, leveres ferdig sammensatt, mens type SF leveres som kit eller i deler.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 1400mm |
|---|---|
| Breite | 800mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | verzinkt |
| Lochung |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYMP148 |
|---|---|
| EAN | 3606485126791 |
| ETIM | EC000213 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 21 kg |
| Weight (Package) | 21 kg |
Designations
Aluminum Mounting Plate Insulating Material Mounting Plate Mounting Plate Mounting Plate Assembly Mounting Plate for Distribution Enclosures Plastic Mounting Plate Sheet Steel Mounting Plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















