€32.90
% €33.38 (1.44% saved)
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810025040 P/N: NSYMP12M6 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYMP12M6 Spacial SFM Mounting Plate, 600x600mm, 12M"
Schneider Electric Spacial SFM Mounting Plate, 600x600mm, 12M
Schneider Electric NSYMP12M6
EAN 3606480850554
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 600mm |
|---|---|
| Breite | 600mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | verzinkt |
| Lochung |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYMP12M6 |
|---|---|
| EAN | 3606480850554 |
| ETIM | EC000213 |
| SCIP | 52da316e-d4e1-4114-85c0-32a03b2934fd |
| Weight | 4.37 kg |
| Weight (packaged) | 4.37 kg |
Designations
Spacial
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















